Akomi.pl - kompozycje nagrobne polecamy:

Wieńce i wiązanki pogrzebowe

W naszej ofercie znajdą Państwo wieńce i wiązanki na cmentarz, zaopatrzone w szarfy z napisami.

Wykonujemy wieńce i wiązanki na cmentarz w trzech wielkościach – małe, średnie oraz duże.

Najpopolarniejsze kompozycje nagrobne tego typu przeznaczone są na pogrzeby. Wyśmienicie nadają się również na obchody uroczystości rocznicowych, na pomniki poległych, groby nieznanego żołnierza.

Wieńce i wiązanki dostępne są w naszej ofercie w cenie od 10 do 25 zł.

 

Kilka słów o naszych wieńcach oraz wiązankach na cmentarz.

Wieńce i wiązanki tworzymy ze wszystkich kwiatów dostępnych w naszej ofercie, m.in.: anturium, kalii, róż, lilii, gerber, oraz kwiatów mniej popularnych w tego typu kompozycjach nagrobnych, jak na przykład słoneczników czy kwiatów polnych. Dostępna jest szeroka paleta barw: białe czyste, białe z przebarwieniami lub zakrapiane, żółte, czerwone, różowe, łososiowe, fioletowe, wrzosowe.

Podstawą wieńców jest świerk oraz zielone liście w rozmaitych kształtach. Wiązanki na cmentarz zawierają mniejszą ilość świerku, preferujemy bazę złożoną z liści; paproci, anturium i innych. Możliwe są kompozycje z większą lub mniejszą ilością świerku, w zależności od preferencji klienta.

Wieńce i wiązanki na pogrzeb ozdobione są szarfami ze standardowymi napisami, takimi jak „Ostatnie pożegnanie”. Na życzenie klientów możemy przygotować wieńce oraz wiązanki na pogrzeb z szarfami o innych napisach.

Wiązanki i wieńce przeznaczone na innego typu okazje niż pogrzeby nie są ozdabiane szarfami z napisami; ich konstrukcja przewiduje kokardy ze wstęg bez napisów lub harmonijne uzupełnienie kompozycją kwiatową.

Wszystkie kompozycje nagrobne typu wieniec lub wiązanka ozdabiamy stosowną ilością dodatków. Standardowo dodatkami roślinnymi są gałązki kwiatowe, dodatkowe liście, szyszki i inne. Kompozycje dopełniają ozdoby nieroślinne, takie jak wstęgi szerokie i wąskie, pełne i ażurowe.

Przygotowujemy wieńce i wiązanki na cmentarz w barwach jednolitych – np. białe kwiaty na zieleni, wielobarwne oraz specjalne jak np. biało-czerwone.

Zapraszamy do współpracy.

, , , , , , ,